Ettevõttest

Ilustria OÜ - kodulehe & e-poe veebiteenus

Kollektiiv Ilustria OÜ pakub soodsaid, toimivaid ning kaasaegseid veebilahendusi üksikisikutele, väikefirmadele ja ka suurtele tegijatele. Meie pakutud lahendused on paindlikud, läbimõeldud ning praktilised.

Lisaks kodulehtede valmistamisele, loome Teile ka kaasaegse  e-poe. Vajadusel teostame otsingumootoritele optimeerimist, et oleksite google otsimootoris oma klientidele paremini nähtav.

Teostame lisaks e-poe ja  kodulehe valmistamisele ka erinevaid kujundustöid. Kodulehtede loomisel  kasutame peamiselt enimlevinud, kasutajasõbralikku ja turvalisimat platvormi maailmas, milleks on  WordPress sisuhaldussüsteem.

Ilustria OÜ - 20 aastat kogemusi ja üle 200 valmis projekti

Oma suurimaks väärtuseks ja eeliseks peame pikaajalist töökogemust  erinevate lahenduste väljatöötamisel ja nende arendamist ja haldamist lähtuvalt kliendi soovidele.

Tahaksime veel kindlalt ära mainida, et baseerume looduslikult kaunil Hiiumaal, kus tänu värskele õhule ja kaunile puutumatule loodusele leiame alati inspiratsiooni Teie lahenduse perfektselt teostuseks.

Tänu kompaktsele kooseisule ja priiskamist välistavatele väärtustele  saame pakkuda väga soodsaid hindu, mis omakorda tähendab, et me ei soovi rikastuda oma kliendi arvelt, vaid lihtsalt teostada äritegevust  ääremaal.

11 aastat kaugtöö kogemust IT vallas

Kui on tekkinud küsimusi, siis küsige julgelt