Teenused

Kodulehtede valmistamine

Kui soovite lihtsalt maandumislehte(landing page) või ettevõttele mobiilisõbralikku ja puhta disainiga visiitkaarti internetis, siis olete täpselt õiges kohas. Pakume kodulehe täislahendust alates kujundusest kuni sisuhalduseni. Teeme kujundusi ja erilahendusi enimlevinud  sisuhaldussüsteemidele: WordPress, Drupal, Joomla, jne.

Kaasajastame Teie vana kodulehe mobiilisõbraliku, optimeeritud ja graafiliselt  kauniks koduleheks. Võimalusel täiendame ka funktsionaalsust Teie olemasoleval wordpress kodulehel või teostame muid soovitud töid, need eelnevalt kokku leppides – küsi julgelt.

Enamikel juhtudel, olenevalt mahust, uus koduleht Teile kätte 5-7 tööpäevaga. Olenevalt projektidest, tähtaja kokkuleppel, sest meie peaeesmärk on oma klientidele kaasaegsete ja isikupäraste kodulehtede valmistamine.

E-poe loomine

Loome Teile WordPress baasil kaasaegse ja  mobiilisõbraliku e-poe lahenduse.

Pakume väga erinevate funktsionaalsusega e-äri lahendusi.

Liidestame Teie e-poe majandustarkvaraga ja programmeerime suhtluse e-poe ja laoprogrammi vahel. Näiteks Erply või Smartaccounts majandustarkvaraga, mis oleks ka parim valik hetkel.  

Erinevad elektroonilised pangalingid/makseviisid: Swedbank, SEB, Luminor, LHVMaksekeskus, PayPalPaysera, Montonio, ESTO Pay ja muud sarnased makselahendused.

Erinevad tarneviisid: Omniva, SmartPost, DHL jpt.

Internetiturundus – SEO audit

Ehitame Teie koduehe üles järgides viimaseid SEO standardeid, et oleksite otsimootoritele paremini nähtav. Koostame Teie kodulehe SEO auditi, abistame facebook fännilehe -ja muude kontode loomisel. Loome teile Google AdWords ja Google Analytics kontod, et suunata rohkem kliente Teie kodulehele.

Edukaks müügiks läbi oma E-poe on aluseks hea leitavus otsimootorites. Rakendades oma pikaaegseid kogemusi aitame Teil suurendada Teie kodulehe külastatavust ja läbimüügi mahtu.

Firmagraafika kujundamine

Aitab Teie firmale välja kujundada logo koos kõige sinna juurdekuuluvaga. Töötame välja firmagraafika või, lihtsalt kujundame erinevaid elemente kodulehe või trükimeedia jaoks.  

Logo on aluseks kogu firma identiteedile, samuti on see kodulehe disaini väljatöötamisel üheks olulisimaks baasmaterjaliks, mille alusel suurelt osalt disainer lehe väljanägemise loob.

Nagu ka koduleht, nii vajab ka Teie firmagraafika aeg-ajalt uuendamist. Meie poole võite pöörduda ka juba olemasoleva logo või muu graafilise elemendi uuendamissoovidega.

Kodulehe hooldus & majutus

Pakume kodulehtedele majutusteenust või majutame kodulehe vastavalt kliendi soovitud serverirendi teenusepakkuja juurde. Juhul kui on abi vaja domeeni registreerimisel või suunamisel, siis aitame ka sellega.

Meil on teenusevalikutes ka koduehe hooldusteenuse erinevaid pakette, et klient ei peaks muretsema oma kodulehe turvalisuse ja värskenduste pärast. Samuti pakume kodulehe haldusteenust kui Teil pole aega oma kodulehega ise tegeleda, siis teeme seda meie Teie eest.